Praksa u Institutu za računarsku tehniku i računarske komunikacije (RT-RK) u Beogradu

Potrebni studenti sa Odseka za softversko inženjerstvo i Odseka za računarsku tehniku i informatiku koji bi za master rad razvijali aplikacije za Gugl TV, mobilne telefone i tablet računare (igrice, mesindžere, rating sisteme).

Koristio bi se Java programski jezik i Android operativni sistem. Izrada bi se obavljala u saradnji sa Fakultetom tehničkih nauka iz Novog Sada i istraživačkim Institutom za računarsku tehniku i računarske komunikacije (RT-RK), u trajanju 20 sati nedeljno u prostorijama RT-RK u Beogradu.

Studenti bi dobijali mesečnu stipendiju sa mogućnošću zaposlenja po završetku izrade master rada. Dvoje studenata koji su radili master rad u toku prošlog semestra, sada su inženjeri u Institutu RT-RK, na obostrano zadovoljstvo.

Svi zainteresovani treba da se do 04.11.2012 jave asistentu Mariji Punt na maki@etf.bg.ac.rs