Пракса у Институту за рачунарску технику и рачунарске комуникације (РТ-РК) у Београду

Потребни студенти са Одсека за софтверско инжењерство и Одсека за рачунарску технику и информатику који би за мастер рад развијали апликације за Гугл ТВ, мобилне телефоне и таблет рачунаре (игрице, месинџере, ратинг системе).

Користио би се Јава програмски језик и Андроид оперативни систем. Израда би се обављала у сарадњи са Факултетом техничких наука из Новог Сада и истраживачким Институтом за рачунарску технику и рачунарске комуникације (РТ-РК), у трајању 20 сати недељно у просторијама РТ-РК у Београду.

Студенти би добијали месечну стипендију са могућношћу запослења по завршетку израде мастер рада. Двоје студената који су радили мастер рад у току прошлог семестра, сада су инжењери у Институту РТ-РК, на обострано задовољство.

Сви заинтересовани треба да се до 04.11.2012 јаве асистенту Марији Пунт на maki@etf.bg.ac.rs