NIS šansa 2012

NIS a.d. kao jedna od najvećih energetskih kompanija u regionu, u okviru svoje korporativne društvene odgovornosti u saradnji sa lokalnim samoupravama nastavlja realizaciju programa NIS ŠANSA 2012, u cilju zapošljavanja mladih, talentovanih kandidata sa završenim fakultetom. Konkursom se zahtevaju kandidati bez prethodnog radnog iskustva u struci, a sa diplomom najmanje osnovnih akademskih studija. Prednost prilikom selekcije imaju kandidati sa ostvarenim prosekom iznad 8,5 tokom studiranja. Konkurs je otvoren do 25.09.2012. godine. Konkursom su obuhvaćeni i studenti koji će neposredno nakon isteka konkursa diplomirati, najkasnije do 10. oktobra, kada bi bili obavezni da dostave skeniranu diplomu ili uverenje o diplomiranju.

Detaljnije u prilogu: NIS SANSA 2012.pdf