Konkursi za diplomske, master radove i studentske prakse

Obaveštavamo studente završnih godina Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Beogradu da je objavljen konkurs za obavljanje studentskih praksi i izradu diplomskih i master radova u embedded systems dizajn kući IMPT koja posluje u okviru Instituta Mihajlo Pupin.

IMPT je istaknuta srpska kompanija sa više od 20 godina iskustva u dizajnu embedded sistema. U svom sadašnjem obliku IMPT je osnovana 1997.godine. U potpunom je vlasništvu Instituta Mihajlo Pupin, vodećeg istraživačkog i razvojnog centra u oblasti IKT u jugoistočnoj Evropi. Trenutno IMPT ima 42 zaposlenih od kojih 27 radi u razvojnom timu. Od marta meseca 2011.godine kompanija je članica prestižne Texas Instruments Design House mreže istaknutih i visoko cenjenih embedded dizajn kuća.

Više informacija o kompaniji IMPT možete pronaći na našoj veb stranici www.embedded.rs.

Trenutno raspoložive teme su postavljene na stranici: http://www.embedded.rs/career-opportunities.

Ukoliko želite da se prijavite, ili imate dodatna pitanja, molimo Vas da nas kontaktirate na e-mail: hr@embedded.rs.

Spisak raspoloživih tema će biti redovno ažuriran.