Конкурси за дипломске, мастер радове и студентске праксе

Обавештавамо студенте завршних година Електротехничког факултета Универзитета у Београду да је објављен конкурс за обављање студентских пракси и израду дипломских и мастер радова у embedded systems дизајн кући ИМПТ која послује у оквиру Института Михајло Пупин.

ИМПТ је истакнута српска компанија са више од 20 година искуства у дизајну embedded система. У свом садашњем облику ИМПТ је основана 1997.године. У потпуном је власништву Института Михајло Пупин, водећег истраживачког и развојног центра у области ИКТ у југоисточној Европи. Тренутно ИМПТ има 42 запослених од којих 27 ради у развојном тиму. Од марта месеца 2011.године компанија је чланица престижне Texas Instruments Design House мреже истакнутих и високо цењених embedded дизајн кућа.

Више информација о компанији ИМПТ можете пронаћи на нашој веб страници www.embedded.rs.

Тренутно расположиве теме су постављене на страници: http://www.embedded.rs/career-opportunities.

Уколико желите да се пријавите, или имате додатна питања, молимо Вас да нас контактирате на е-маил: hr@embedded.rs.

Списак расположивих тема ће бити редовно ажуриран.