Dokaži se 100%

Banka Intesa Beograd po prvi put organizuje godišnji studentski konkurs Dokaži se 100% - takmičenje u izradi projekata iz oblasti zadovoljstva klijenata.

Cilj ovog konkursa je da na poseban način stimuliše kreativnost studenata i inovativni pristup u rešavanju zadataka, kao i da ih stavi u realnu poslovnu situaciju, pruži im priliku da razviju takmičarski duh i vide kako na ovu temu razmišljaju njihovi vršnjaci iz regiona.

Projekat: Dokaži se 100%

Dvanaest studenata izabranih po dole navedenim kriterijumima i na osnovu intervjua Sektora za upravljanje ljudskim resursima Banke Intesa, u grupama od po 2 studenta se takmiče u izradi rešenja na zadati problem u oblasti upravljanja zadovoljstvom klijenata, koji zadaje stručni tim Banke Intesa.

Od ukupno šest timova, na osnovu glasova stručnog žirija, dva tima će biti izabrana da predstavljaju Srbiju na takmičenju učesnika svih Intesa Sanpaolo ogranaka u Italiji.

Pravila prijave za studente:

• Studenti 3 i 4 godine, apsolventi
  • Prosečna ocena iznad 8.0
  • Odlično poznavanje Engleskog jezika (prezentacija na engleskom)
  • Poznavanje MS Office, sa posebnim osvrtom na Power Point
  • Dobre prezentacione veštine

Nagrade:

• Svi učesnici dobijaju Intesa Sanpaolo sertifikate
  • Stručna praksa u Banci Intesa
  • Učesnici čiji je rad bio na zadovoljavajućem nivou dobijaju po 300 evra (u dinarskoj protivrednosti)
  • Pobedničke ekipe u inovaciji i implementaciji dobijaju nagradu u visini 1000 evra (po članu tima)

Finale:

Za najbolje od najboljih koji u Italiji osvoje prvo mesto u inovaciji i implementaciji predviđena je jedna od sledećih nagrada:

• Stručna praksa u centrali ISBD, Intesa Sanpaolo u Italiji
  • Letnja školu na Universita Cattolica

Uvereni smo da zajednički možemo pozitivno da utičemo na entuzijazam, širenje vidika i dalje profilisanje mladih ljudi.

Prijava na konkurs i detaljnije na sajtu Banke Intesa.

Banka Intesa