Докажи се 100%

Банка Интеса Београд по први пут организује годишњи студентски конкурс Докажи се 100% - такмичење у изради пројеката из области задовољства клијената.

Циљ овог конкурса је да на посебан начин стимулише креативност студената и иновативни приступ у решавању задатака, као и да их стави у реалну пословну ситуацију, пружи им прилику да развију такмичарски дух и виде како на ову тему размишљају њихови вршњаци из региона.

Пројекат: Докажи се 100%

Дванаест студената изабраних по доле наведеним критеријумима и на основу интервјуа Сектора за управљање људским ресурсима Банке Интеса, у групама од по 2 студента се такмиче у изради решења на задати проблем у области управљања задовољством клијената, који задаје стручни тим Банке Интеса.

Од укупно шест тимова, на основу гласова стручног жирија, два тима ће бити изабрана да представљају Србију на такмичењу учесника свих Интеса Санпаоло огранака у Италији.

Правила пријаве за студенте:

• Студенти 3 и 4 године, апсолвенти
  • Просечна оцена изнад 8.0
  • Одлично познавање Енглеског језика (презентација на енглеском)
  • Познавање MS Office, са посебним освртом на Power Point
  • Добре презентационе вештине

Награде:

• Сви учесници добијају Интеса Санпаоло сертификате
  • Стручна пракса у Банци Интеса
  • Учесници чији је рад био на задовољавајућем нивоу добијају по 300 евра (у динарској противредности)
  • Победничке екипе у иновацији и имплементацији добијају награду у висини 1000 евра (по члану тима)

Финале:

За најбоље од најбољих који у Италији освоје прво место у иновацији и имплементацији предвиђена је једна од следећих награда:

• Стручна пракса у централи ISBD, Интеса Санпаоло у Италији
  • Летња школу на Universita Cattolica

Уверени смо да заједнички можемо позитивно да утичемо на ентузијазам, ширење видика и даље профилисање младих људи.

Пријава на конкурс и детаљније на сајту Банке Интеса.

Банка Интеса