Kompanija Teletrader, nudi obuku za studente ETF-a sa mogućnošću zapošljavanja

Kompanija Teletrader, naš dugogodišnji partner, nudi obuku za studente ETF-a sa mogućnošću zapošljavanja nakon samo 3-6 meseci!

Reč je o preduzeću koje se specijalizovalo u izradi kompjuterskih programa namenjenih investitorima i trgovcima.

Sedište ove firme koja posluje širom sveta je u Beču, a na našu veliku radost, šire delatnost i kod nas!

Neke od mogućnosti su:

• razvijanje softvera u C++;
  • testiranje softvera;
  • kreiranje IPad/IPhone aplikacija

i još mnooogo drugih stvari koje su u opisu posla jednog programera...

Nešto više o kompaniji Teletrader, njenoj sferi poslovanja i proizvodima koje nudi možete da saznate na sajtu http://www.teletrader.com/belgradejobs/

U priloženim dokumentima nalaze se detalji o profilima koji su im potrebni, veštine koje bi trebalo da posedujete i ono što vam oni nude zauzvrat.

Dakle, ako vas zanima ova sjajna ponuda, obratite im se na adresi koja je takođe navedena u ovim dokumentima: