Компанија Teletrader, нуди обуку за студенте ЕТФ-а са могућношћу запошљавањa

Компанија Teletrader, наш дугогодишњи партнер, нуди обуку за студенте ЕТФ-а са могућношћу запошљавања након само 3-6 месеци!

Реч је о предузећу које се специјализовало у изради компјутерских програма намењених инвеститорима и трговцима.

Седиште ове фирме која послује широм света је у Бечу, а на нашу велику радост, шире делатност и код нас!

Неке од могућности су:

• развијање софтвера у C++;
  • тестирање софтвера;
  • креирање IPad/IPhone апликација

и још мнооого других ствари које су у опису посла једног програмера...

Нешто више о компанији Teletrader, њеној сфери пословања и производима које нуди можете да сазнате на сајту http://www.teletrader.com/belgradejobs/

У приложеним документима налазе се детаљи о профилима који су им потребни, вештине које би требало да поседујете и оно што вам они нуде заузврат.

Дакле, ако вас занима ова сјајна понуда, обратите им се на адреси која је такође наведена у овим документима: