PROGRAM UNIVERZITETSKE RADNE PRAKSE u Javnom preduzeću ELEKTROMREŽA SRBIJE

Na osnovu potpisanog ugovora o saradnji Univerziteta u Beogradu i Javnog preduzeća Elektromreža Srbije pozivaju se studenti zainteresovani za obavljanje stručne prakse da se prijave za

PROGRAM UNIVERZITETSKE RADNE PRAKSE
u Javnom preduzeću ELEKTROMREŽA SRBIJE

Otvoreno je
11 mesta za praksu za studente ETF-a

Opšti uslovi:

• studenti Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Beogradu
  • Spremnost na osmočasovni rad i visoka motivacija

Koja je neophodna dokumentacija za prijavljivanje:

• Popunjena on-lajn aplikacija
  • Skenirana potvrda o položenim ispitima sa ocenama i brojem ESPB bodova (upload-ovana)

Ko može da se prijavi:

• student treće godine, energetski odsek, smer elektroenergetski sistemi
  • student četvrte godine, energetski odsek, smer elektroenergetski sistemi
  • student treće godine, energetski odsek, smer energetski pretvarači i pogoni
  • student četvrte godine, energetski odsek, smer energetski pretvarači i pogoni
  • student treće godine, odsek za računarsku tehniku i informatiku
  • student četvrte godine, odsek za računarsku tehniku i informatiku
  • student treće godine, odsek za telekomunikacije i informacione tehnologije
  • student četvrte godine, odsek za telekomunikacije i informacione tehnologije

Koje su predviđene pozicije za praksu/prema sektorima

Kandidati sa ETF-a će moći da izraze svoje želje i afinitete u pogledu radne jedinice, a samim tim i lokacije, obzirom na interesovanja i kvalifikacije, koji će se uzeti u obzir prilikom odlučivanja u kojoj radnoj jedinici će student obavljati praksu u JP EMS:

• Direkcija za prenos električne energije
  • Direkcija za upravljanje prenosnim sistemom
  • Direkcija za poslove tržišta električne energije
  • Centar za investicije
  • Centar za komercijalne poslove

Lokacija: Beograd (Vojvode Stepe, Kneza Miloša ili pogon Beograd-Rovinjska 14), Novi Sad, Valjevo, Bor, Kruševac, Niš (Pogoni Direkcije za prenos električne energije)

Trajanje: od jednog do tri meseca

Predviđeno je da praksa počne u drugoj polovini jula 2010, u zavisnosti od dogovora , uvažice se studentske obaveze vezane za ispite

Svim praktikantima će biti obezbeđena mentorska podrška i nadoknada u iznosu od 10 000 dinara mesečno.

Program stručne prakse realizuje se u okviru koncepta razvoja karijere studenata u Javnom preduzeću „Elektromreža Srbije“, koji pored podrške razvoju karijere studenata ima za cilj i obezbeđenje kvalitetnih kandidata za prijem u radni odnos.

Rok za prijavu : 07.07.2010.

Način prijavljivanja: Prijavljivanje se obavlja putem web sajta Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu, popunjavanjem on-lajn aplikacije dostupne putem linka: http://www.razvojkarijere.bg.ac.rs/index.php?websection=EMSpraksa