ПРОГРАМ УНИВЕРЗИТЕТСКЕ РАДНЕ ПРАКСЕ у Јавном предузећу ЕЛЕКТРОМРЕЖА СРБИЈЕ

На основу потписаног уговора о сарадњи Универзитета у Београду и Јавног предузећа Електромрежа Србије позивају се студенти заинтересовани за обављање стручне праксе да се пријаве за

ПРОГРАМ УНИВЕРЗИТЕТСКЕ РАДНЕ ПРАКСЕ
у Јавном предузећу ЕЛЕКТРОМРЕЖА СРБИЈЕ

Отворено је
11 места за праксу за студенте ЕТФ-а

Општи услови:

• студенти Електротехничког факултета Универзитета у Београду
  • Спремност на осмочасовни рад и висока мотивација

Која је неопходна документација за пријављивање:

• Попуњена он-лајн апликација
  • Скенирана потврда о положеним испитима са оценама и бројем ЕСПБ бодова (уплоад-ована)

Ко може да се пријави:

• студент треће године, енергетски одсек, смер електроенергетски системи
  • студент четврте године, енергетски одсек, смер електроенергетски системи
  • студент треће године, енергетски одсек, смер енергетски претварачи и погони
  • студент четврте године, енергетски одсек, смер енергетски претварачи и погони
  • студент треће године, одсек за рачунарску технику и информатику
  • студент четврте године, одсек за рачунарску технику и информатику
  • студент треће године, одсек за телекомуникације и информационе технологије
  • студент четврте године, одсек за телекомуникације и информационе технологије

Које су предвиђене позиције за праксу/према секторима

Кандидати са ЕТФ-а ће моћи да изразе своје жеље и афинитете у погледу радне јединице, а самим тим и локације, обзиром на интересовања и квалификације, који ће се узети у обзир приликом одлучивања у којој радној јединици ће студент обављати праксу у ЈП ЕМС:

• Дирекција за пренос електричне енергије
  • Дирекција за управљање преносним системом
  • Дирекција за послове тржишта електричне енергије
  • Центар за инвестиције
  • Центар за комерцијалне послове

Локација: Београд (Војводе Степе, Кнеза Милоша или погон Београд-Ровињска 14), Нови Сад, Ваљево, Бор, Крушевац, Ниш (Погони Дирекције за пренос електричне енергије)

Трајање: од једног до три месеца

Предвиђено је да пракса почне у другој половини јула 2010, у зависности од договора , уважице се студентске обавезе везане за испите

Свим практикантима ће бити обезбеђена менторска подршка и надокнада у износу од 10 000 динара месечно.

Програм стручне праксе реализује се у оквиру концепта развоја каријере студената у Јавном предузећу „Електромрежа Србије“, који поред подршке развоју каријере студената има за циљ и обезбеђење квалитетних кандидата за пријем у радни однос.

Рок за пријаву : 07.07.2010.

Начин пријављивања: Пријављивање се обавља путем wеб сајта Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Београду, попуњавањем он-лајн апликације доступне путем линка: http://www.razvojkarijere.bg.ac.rs/index.php?websection=EMSpraksa