Konkurs za nagradu NAJBOLJI DIPLOMSKI RAD

NA OSNOVNIM AKADEMSKIM STUDIJAMA NA ELEKTROTEHNIČKOM
FAKULTETU UNIVERZITETA U BEOGRADU U ŠKOLSKOJ 2008/09 GODINI

Udruženje bivših studenata i prijatelja Elektrotehničkog fakulteta (Alumni BAFA ETF) je odlučilo da dodeli tri nagrade studentima za najbolje diplomske radove koji su odbranjeni u periodu 1. novembar 2008.—31. oktobar 2009. godine.

Stručni žiri će odabrati tri najbolja rada. Žiri čine nastavnici i saradnici Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu. Redosled tri odabrana rada će odrediti žiri u zajednici sa odborom BAFA ETF u SAD, koji daje sve tri nagrade. Dva rada će dobiti ravnopravne nagrade u iznosu od 500 USD. Najbolji rad će dobiti nagradu: Poseta BAFA U.S.A., odnosno boravak u trajanju od 7 dana u SAD.

BAFA ETF U.S.A. (http://etf-bafa.org/en/) je organizator putovanja u dogovoru sa nagrađenim učesnikom Konkursa i plaća troškove boravka i puta.

Uslovi za prijavljivanje:

• Kandidat koji se prijavljuje treba da je diplomirao u propisanom roku (4 godine) sa programom koji je ekvivalentan 240 kredita.
  • Diplomski rad treba da je urađen samostalno, a datum odbrane rada mora da pripada periodu 1. novembar 2008.—31. oktobar 2009. godine.
  • Diplomski rad treba da je urađen na Elektrotehničkom fakultetu u Beogradu. Neće se razmatrati radovi koji su urađeni u toku boravka u drugoj naučno-istraživačkoj ustanovi u Srbiji ili inostranstvu.
  • Prijava na Konkurs se mora podneti najkasnije do 13. novembra 2009. godine u 12:00. Prijava se predaje sekretarici Dekana Elektrotehničkog fakulteta, g-đi Danki Despotović, u sobi 94.
  • Prijava mora da uključi: jedan primerak diplomskog rada, CD sa dokumentom u pdf formatu koji je identičan po formatu i sadržaju štampanoj verziji, i prijavni list koji sadrži lične podatke (ime i prezime, ime roditelja, broj indeksa, odsek, smer, kontakt telefone, i e-mail adresu).
  • Prijava treba da uključi pismo/preporuku rukovodioca diplomskog rada u zalepljenoj koverti na kojoj je napisano ime kandidata. Sadržaj pisma ostaje poslovna tajna žirija, i neće se koristiti ni u kakve druge svrhe i neće biti dostupan kandidatu.
  • Uz prijavu treba dostaviti i dodatak diplomi koji sadrži spisak predmeta sa ocenama.
  • NEBLAGOVREMENE I NEPOTPUNE PRIJAVE SE NEĆE RAZMATRATI.
  • Odluka o nagradama će biti saopštena na Skupštini BAFA ETF koja će biti održana početkom decembra 2009. godine.
  • Diplome i nagrade će biti dodeljene u toku Bala BAFA ETF koji će se održati 27. decembra 2009. godine, a koji počinje u 20 časova u Svečanoj sali Građevinskog fakulteta, Bulevar kralja Aleksandra 73, 1. sprat.
  • Rezultati Konkursa će biti objavljeni na strani Alumni organizacije BAFA ETF.
  • Pozivaju se kandidati koji se prijavljuju da se učlane u BAFA ETF. Detaljnije informacije o učlanjenju se mogu naći na strani http://alumni.etf.bg.ac.rs/

U Beogradu, 13. oktobra 2009. godine.