Конкурс за награду НАЈБОЉИ ДИПЛОМСКИ РАД

НА ОСНОВНИМ АКАДЕМСКИМ СТУДИЈАМА НА ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКОМ
ФАКУЛТЕТУ УНИВЕРЗИТЕТА У БЕОГРАДУ У ШКОЛСКОЈ 2008/09 ГОДИНИ

Удружење бивших студената и пријатеља Електротехничког факултета (Алумни БАФА ЕТФ) је одлучило да додели три награде студентима за најбоље дипломске радове који су одбрањени у периоду 1. новембар 2008.—31. октобар 2009. године.

Стручни жири ће одабрати три најбоља рада. Жири чине наставници и сарадници Електротехничког факултета у Београду. Редослед три одабрана рада ће одредити жири у заједници са одбором БАФА ЕТФ у САД, који даје све три награде. Два рада ће добити равноправне награде у износу од 500 USD. Најбољи рад ће добити награду: Посета BAFА U.S.A., односно боравак у трајању од 7 дана у САД.

BAFA ETF U.S.A. (http://etf-bafa.org/en/) је организатор путовања у договору са награђеним учесником Конкурса и плаћа трошкове боравка и пута.

Услови за пријављивање:

• Кандидат који се пријављује треба да је дипломирао у прописаном року (4 године) са програмом који је еквивалентан 240 кредита.
  • Дипломски рад треба да је урађен самостално, а датум одбране рада мора да припада периоду 1. новембар 2008.—31. октобар 2009. године.
  • Дипломски рад треба да је урађен на Електротехничком факултету у Београду. Неће се разматрати радови који су урађени у току боравка у другој научно-истраживачкој установи у Србији или иностранству.
  • Пријава на Конкурс се мора поднети најкасније до 13. новембра 2009. године у 12:00. Пријава се предаје секретарици Декана Електротехничког факултета, г-ђи Данки Деспотовић, у соби 94.
  • Пријава мора да укључи: један примерак дипломског рада, CD са документом у pdf формату који је идентичан по формату и садржају штампаној верзији, и пријавни лист који садржи личне податке (име и презиме, име родитеља, број индекса, одсек, смер, контакт телефоне, и e-mail адресу).
  • Пријава треба да укључи писмо/препоруку руководиоца дипломског рада у залепљеној коверти на којој је написано име кандидата. Садржај писма остаје пословна тајна жирија, и неће се користити ни у какве друге сврхе и неће бити доступан кандидату.
  • Уз пријаву треба доставити и додатак дипломи који садржи списак предмета са оценама.
  • НЕБЛАГОВРЕМЕНЕ И НЕПОТПУНЕ ПРИЈАВЕ СЕ НЕЋЕ РАЗМАТРАТИ.
  • Одлука о наградама ће бити саопштена на Скупштини БАФА ЕТФ која ће бити одржана почетком децембра 2009. године.
  • Дипломе и награде ће бити додељене у току Бала БАФА ЕТФ који ће се одржати 27. децембра 2009. године, а који почиње у 20 часова у Свечаној сали Грађевинског факултета, Булевар краља Александра 73, 1. спрат.
  • Резултати Конкурса ће бити објављени на страни Алумни организације БАФА ЕТФ.
  • Позивају се кандидати који се пријављују да се учлане у БАФА ЕТФ. Детаљније информације о учлањењу се могу наћи на страни http://alumni.etf.bg.ac.rs/

У Београду, 13. октобра 2009. године.