Information Trust Institute (ITI) prima prijave za Undergraduate Research Internship za leto 2009.

ITI Undergraduate Internship Program, Class of 2009

Izabrani studenti će raditi sa ITI istraživačima iz različitih oblasti na Univerzitetu Illinois u Urbana-Champaign.

Praksa uključuje platu i refundiranje troškova puta (do 500 dolara).
Trajanje prakse je između 8 i 10 nedelja, ali u dogovoru sa mentorom trajanje prakse se može produžiti.

Praksa je namenjena studentima druge i treće godine, ali mogu da konkurišu i studenti četvrte godine. Mentori sa kojima će studenti raditi su eminentni stručnjaci u svojim oblastima istraživanja.

Prijave se podnose onlajn do 01.03.2009.

Do sada je već 6 studenata sa Elektrotehničkog fakulteta bilo na ovoj praksi u protekle tri godine.
Ovde možete videti njihove radove:

Više informacija možete pronaći na sledećim linkovima: