Information Trust Institute (ITI) прима пријаве за Undergraduate Research Internship за лето 2009.

ITI Undergraduate Internship Program, Class of 2009

Изабрани студенти ће радити са ITI истраживачима из различитих области на Универзитету Illinois у Urbana-Champaign.

Пракса укључује плату и рефундирање трошкова пута (до 500 долара).
Трајање праксе је између 8 и 10 недеља, али у договору са ментором трајање праксе се може продужити.

Пракса је намењена студентима друге и треће године, али могу да конкуришу и студенти четврте године. Ментори са којима ће студенти радити су еминентни стручњаци у својим областима истраживања.

Пријаве се подносе онлајн до 01.03.2009.

До сада је већ 6 студената са Електротехничког факултета било на овој пракси у протекле три године.
Овде можете видети њихове радове:

Више информација можете пронаћи на следећим линковима: