PKS nagradila najbolje doktorske disertacije

29. novembar 2023.

Na jučerašnjoj svečanosti u prostorijama Privredne komore Srbije dodeljene su nagrade za najbolje doktorske disertacije za školsku 2021/2022. godinu.

Nagrađeni doktorat sa našeg Fakulteta je „Fleksibilni koder i dekoder kodova sa proverama parnosti male gustine“ dr Vladimir Petrović – Elektrotehnički fakultet, Univerzitet u Beogradu.

Domaćin ovog događaja bio je Miloš Jelić, direktor Sektora za podršku članstvu i sistemu RPK i PK Beograda Privredne komore Srbije, a skupu su se, u ime stručnog žirija, obratio prof. dr Vladan Kuzmanović, predsednik Žirija, kao i predstavnici Ministarstvu nauke, tehnološkog razvoja i inovacija, Ministarstva prosvete, potpredsednik Srpske akademije nauka i umetnosti i drugi.

• /uploads/attachment/vest/2909/_MAR6529.JPG
  • /uploads/attachment/vest/2909/_MAR6634.JPG