Zadužbina Milivoja Jovanovića i Luke Čelovića

Raspisuje se Konkurs za dodelu 4 (četiri) „Nagrade Milivoja Jovanovića i Luke Ćelovića“ za stručne radove studenata Univerziteta u Beogradu na akreditovanim studijskim programima iz oblasti pravnih i ekonomskih nauka, a koje pripadaju polju društveno-humanističkih nauka, za školsku 2023/2024. godinu.

Na Konkurs se mogu prijaviti studenti završnih godina osnovnih ili integrisanih ili master akademskih studija fakulteta Univerziteta u Beogradu, koji se u školskoj 2023/2024. godini finansiraju iz budžeta Republike Srbije.

Dodatne informacije o uslovima konkursa i potrebnoj dokumentaciji možete pogledati OVDE.

Raspisuje se Konkurs za učešće u troškovima školarine 8 (osam) studenata doktorskih akademskih studija Univerziteta u Beogradu, na akreditovanim studijskim programima iz oblasti pravnih i ekonomskih nauka, a koje pripadaju polju društveno-humanističkih nauka, za školsku 2023/2024. godinu.