Preliminarna rang lista kandidata za upis na prvu godinu master akademskih studija za školsku 2023/2024. godinu

Upis

Objavljujemo Preliminarnu rang listu kandidata za upis na master akademske studije za školsku 2023/24. godinu.

Na osnovu konkursa i odobrenog broja studenata za upis, 350 kandidata na rang listi steklo je pravo na finansiranje iz budžeta. Ostali kandidati na rang listi do ranga 490 mogu se upisati u statusu samofinansiranja.

Spisak kandidata koji se mogu upisati uz dopunske ispite:

Primedbe na preliminarnu rang listu mogu se podneti u ponedeljak, 09. oktobra 2023. godine od 11 do 13 časova u Studentskom odseku, šalter za master studije.

Rešenja o primedbama biće istaknuta na sajtu Fakulteta istog dana do 18 časova, po rešavanju primedbi od strane Komisije za studije drugog stepena.

Kandidati kojima primedbe na preliminarnu rang listu ne budu prihvaćene imaju pravo drugostepene žalbe Dekanu fakulteta, koja se podnosi pismeno u Studentskom odseku, u utorak, 10. oktobra 2023. godine, od 10 do 12 časova. Rešenja po žalbama Dekanu biće istaknuta istog dana, 10. oktobra 2023. godine do 16 časova.

Konačna rang lista biće objavljena u utorak, 10. oktobra 2023. godine u 17 časova sa obaveštenjem o upisu.