Proteklog vikenda održan je drugi po redu Kongres studenata elektrotehnike i računarstva (KSER)

Na Zlatiboru, u periodu od 9. do 12. marta, okupilo se više od 500 studenata sa elektrotehničkih fakulteta i visokih škola iz regiona. Većinski broj učesnika došao je sa Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu, a pridružile su im se kolege iz Niša, Novog Sada, Skoplja i Banja Luke.

Na svečanom otvaranju Kongresa, dekan Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Beogradu, prof. dr Dejan Gvozdić, obratio se svim prisutnima i u pozdravnom govoru ih pozvao da se posvete nauci, spremaju za budućnost u poslu kojim odluče da se bave i ne dozvole sebi da propuštaju prilike koje im se u životu budu pružile.

Tokom tri radna dana, učesnici su na KSER-u imali priliku da isprate trendove u industriji i naučnim oblastima, da se bolje upoznaju sa svojim kolegama iz raznih gradova širom Srbije i regiona, ostvare komunikaciju sa predstavnicima privrede i univerzitetskim profesorima.

Uspešno je završen još jedan Kongres studenata elektrotehnike i računarstva.
Vidimo se dogodine!

• /uploads/attachment/vest/2744/1.jpg