Rektor svečano uručio 35 doktorskih diploma

Rektor Univerziteta u Beogradu profesor dr Vladan Đokić uručio je diplome novim doktorima nauka sa tri fakulteta Univerziteta u Beogradu. Na svečanoj ceremoniji je u najviše naučno zvanje u Rektoratu UB promovisano 15 kandidata sa Elektrotehničkog, 15 sa Poljoprivrednog i 5 kandidata sa Tehničkog fakulteta u Boru, čije su teze predstavili dekani i prodekani ovih fakulteta.

“Čestitam vam na velikom uspehu. Time što ste postali doktori nauka Univerziteta u Beogradu zaokružili ste na najbolji način akademsko obrazovanje, ali vaš naučni i stručni rad ovim činom ne prestaje. Naprotiv, vaše angažovanje trebalo bi da bude još intenzivnije. Gde god da nastavite profesionalni i lični život, imajte na umu da Univerzitet u Beogradu ostaje vaš univerzitet, vaša kuća, na kojem ćete imati punu podršku i u budućnosti.” poručio je srdačno novim doktorima nauka rektor Đokić.

*preuzeto sa Univerzitet u Beogradu

• /uploads/attachment/vest/2678/img_l.jpg