Rezultati naših studenata na takmičenju u okviru ENEN+ Nuclear Summer School

Studenti Elektrotehničkog fakulteta Božidar Obradović, Luka Stančev (OF - Biomedicinski i ekološki inženjering) i Ksenija Dizdar (OG) osvojili su glavnu nagradu na takmičenju u okviru ENEN+ Nuclear Summer School, organizovane od strane ENEN+ projekta finansiranog iz programa Evropske unije Horizon 2020. Pored timskog uspeha, svaki student je individualno učestvovao u takmičenju  u znanju. Božidar i Luka osvojili su 1. i 2. mesto u kategoriji Medicinske fizike, a u kategoriji Nuklearne energije Božidar, Ksenija i Luka zauzeli su 3, 4. i 5. mesto. Osim zapaženih rezultata, naši studenti osvojili su i novčane nagrade. Ovaj projekat je okupio studente sa evropskih i svetskih univerziteta zainteresovanih za nuklearne nauke.

• /uploads/attachment/vest/2397/3B2C424D-665C-4992-BC9B-B3487380F500.jpeg