Onlajn razgovori sa profesorima i studentima fakulteta u junu

Dragi srednjoškolci,
za sve vas koji želite da upišete Elektrotehnički fakultet u Beogradu i budete naše kolege, organizujemo mogućnost da nam postavite pitanja u onlajn razgovorima, poslednjim pred predaju dokumenata i prijemni ispit u junu. Pitanja nam možete postaviti unapred putem društvenih mreža Facebook i Instagram. Takođe, pitanja možete postaviti i na samoj sesiji koja će se održati u četvrtak 17.6.2021. u 12 časova. Parametri za pristup su:

Meeting ID: 964 1998 9655
Passcode: 748215

Prvi deo sesije vodiće profesori koje možete pitati pitanja u vezi sa prijemnim ispitom, upisom, studijskih programima i modulima. U drugom delu studenti Elektrotehničkog fakulteta podeliće sa vama njihova iskustva, dati savete i odgovoriti na sva pitanja koja imate.

Sesiji za razgovor možete pristupiti i pomoću QR koda za pristup.

• /uploads/attachment/vest/2390/Online_Razgovor.png
  • /uploads/attachment/vest/2390/Online_Razgovor_Code.png