Virtualni Otvoreni Dan

Dragi studenti,

Nadamo se da ste i vi i vaše porodice dobro i najbitnije zdravo.

Svesni smo da ste suočeni sa pomeranjem ispitnih rokova i brojnim fakultetskim obavezama, zbog čega smatramo da je sada bitnije nego ikada ranije da raspolažete svim informacijama potrebnim za donošenje prave odluke za Vas o daljem usavršavanju.

Pozivamo vas na prvi Virtual Open Day u Srbiji zakazan za 13. maj 2020.godine sa početkom u 16 časova.

Broj mesta na platformi je ograničen, zbog čega je neophodno da rezervišete svoje mesto prijavom putem priloženog linka do 12. maja u podne:

Zadovoljstvo nam je da vam:

• pružimo uvid u realno poslovanje,
  • predstavimo profile projekata na kojima radimo,
  • pomognemo u donošenju važne karijerne odluke u kojoj se oblasti usavršavati i
  • odgovorimo na sve vaše nedoumice.

Vaše bivše kolege, danas junior inženjeri će podeliti sa vama svoja iskustva od usklađivanja obaveza na fakultetu sa obavezama na praksi do da li ostaje vremena za život pored fakulteta i prakse u Elsys Eastern Europe-u.

Prilikom rezervacije mesta imate priliku da postavite pitanje, na koje ćemo vam odogovoriti tokom samog događaja.

Veliki pozdrav i vidimo se 13. maja

Elsys Eastern Europe tim