Konkurs Teslini dani energetike 2018

KONKURS za izbor najboljih studentskih akademskih radova (projekti, master i završni radovi) koji su realizovani u periodu od 01. oktobra 2017 do 01. septembra 2018. godine, a koji su obrađivali teme iz energetike i tematski su vezani za delatnost članica PU “Elektromašinogradnja”,  koji su, u skladu sa  svojim Sporazumom o organizovanju i finansiranju Teslinih dana energetike raspisali PU ELEKTROMAŠINOGRADNJA iz Beograda i FONDACIJA NIKOLA TESLA iz Beograda, ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET UNIVERZITETA U BEOGRADU, FAKULTET INŽENJERSKIH NAUKA UNIVERZITETA U KRAGUJEVCU i MAŠINSKI FAKULTET UNIVERZITETA U BEOGRADU.

Konkurs je objavljen u Dnevnom listu "Politika", 19.septembra 2018. godine.

Akademske radove i obrazloženja nadležnih katedara u pdf formatu dostaviti najkasnije do 20. novembra 2018. godine na e-adresu predsednik@elektromasinogradnja.com i fondacija.nikola.tesla@gmail.com