Svečana dodela serfitikata polaznicima IT prekvalifikacija

Polaznici programa IT prekvalifikacija koji su na Elektrotehničkom fakultetu Univerziteta u Beogradu pohađali obuke iz programskih jezika Java i PHP  su uspešno položili završni ispit i završili stručne prakse. Ovim povodom je u amfiteatru zgrade Lola organizovana svečana dodela sertifikata kojoj su prisustvovali i predstavnici Vlade i UNDP koji su i finansirali ovaj program.

Dosadašnji rezultati, na dan dodele sertifikata, su prevazišli početna očekivanja. Iako su obuke bile intenzivne i zahtevne, svi polaznici su uspešno završili kurs, kao i predviđenu stručnu praksu. Povrh toga, već 12 kandidata je našlo zaposlenje a 2 kandidata koji su u okviru stručne prakse razvijali svoj projekat će se upustiti u preduzetničke vode i u narednom periodu nastojati da ga komercijalizuju.

Rukovodstvo Elektrotehničkog fakulteta srdačno čestita svim polaznicima, i želi puno uspeha u novoj karijeri.

• /uploads/attachment/vest/1981/DSC_0341%D0%BC1.jpg