Kompanija Roaming Networks donirala opremu Katedri za Telekomunikacije Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu

Generalni direktor Roaming Networks grupe gospodin Rade Vujović u pratnji bivših studenata Elektrotehničkog fakulteta, koji danas rade kao inženjeri na međunarodnim projektima ili na rukovodećim pozicijama u Roaming Networks grupi, je u sredu, 30.maja, u prostorijama fakulteta, svečao uručio opremu za unapređenje kvaliteta nastave visokog obrazovanja i profesionalnog razvoja mladih inženjera.

Tom prilikom gosp. Vujović je istakao da je podrška koju kompanija želi da pruži Elektrotehničkom fakultetu i Katedri za telekomunikacije, prirodan nastavak višegodišnje saradnje kroz stručne edukacije i programe praksi u domenu telekomunikacija u kompaniji Roaming Networks.

U ime fakulteta v.d. dekan Elektrotehničkog Fakulteta Milo Tomašević zahvalio se na donaciji i istakao značaj saradnje fakulteta i privrede. Svečanom uručenju donacije na ETF-u prisustvovali su i profesori i saradnici Katedre za Telekomunikacije.

• /uploads/attachment/vest/1976/donacija.jpg