Okupljanje povodom predstavljanja IFEC takmičenja i formiranja tima

Studentske

Laboratorija za digitalno upravljanje energetskim pretvaračima i pogonima i ove godine formira tim studenata za IEEE takmičenje International Future Energy Challenge (IFEC)

IFEC okuplja najveće univerzitete širom sveta i pruža mogućnost studentima-učesnicima da steknu značajno iskustvo u projektovanju hardverskih i softverskih rešenja. Tokom IFEC takmičenja, studenti stiču iskustva u laboratoriji, razvijaju sposobnost timskog rada i putuju na prepoznatljive destinacije širom sveta.

Okupljanje povodom predstavljanja IFEC takmičenja i formiranja tima za prestojeću sezonu održaće se u petak 1.6. sa početkom od 12:00č u sali 59.

Zainteresovani studenti mogu se javiti putem mejla mentorima projekta - prof dr Slobodan Vukosavić (boban@etf.rs), asistent Aleksandar Milić (milic.aleksandar@etf.rs)

Dodatne informacije možete pronaći na zvaničnom sajtu (http://www.h-bridges.etf.bg.ac.rs/) IFEC tima Elektrotehničkog fakulteta i u laboratorijama 30, 27 i 26.