Cisco Networking akademija Elektrotehničkog fakulteta organizuje kurseve

Cisco Networking akademija Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Beogradu organizuje CCNA Routing and Switching, CCNA Security i CCNP Routing and Switching kurseve za nove grupe (školska 2016/17. godina).

Početak CCNA Routing and Switching kursa, za nove grupe polaznika planiran je za ponedeljak 28.11.2016. godine. U zavisnosti od broja prijavljenih polaznika zavisiće i broj grupa koje će biti formirane. Kurs CCNA Routing and Switching se sastoji od 4 semestra: (1) Introduction to Networks, (2) Routing and Switching Essentials, (3) Scaling Networks i (4) Connecting Networks. Završetak kompletnog kursa predviđen je za 07.07.2017. godine.

Ukupna cena jednog CCNA semestra iznosi 34.200 dinara (u navedenu cenu je uračunat iznos od 20% PDV-a). Studenti svih vrsta studija Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu dobijaju poseban popust, ukupna cena jednog CCNA semestra za njih je 22.800 dinara (u navedenu cenu je uračunat iznos od 20% PDV-a). Popust predviđen za studente Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu nije moguće ostvariti u večernjim grupama. Organizatori zadržavaju pravo promene cena u slučaju značajnijih promena na tržištu.

Prijavljivanje treba da se obavi popunjavanjem prijave preko sajta (Prijava). Sastanak prijavljenih polaznika održaće se u četvrtak 24.11.2016. u 18 časova u Cisco učionici, koja se nalazi na spratu Računskog centra Elektrotehničkog fakulteta, u paviljonu. Na sastanku će biti formirane grupe i dogovoreni tačni termini za održavanje časova. Rangiranje kandidata za popunjavanje mesta u grupama zavisiće od redosleda pristiglih prijava, od pola kandidata i od broja kandidata koji ostvaruju popust. Posebna procedura postoji za kandidate koje šalju kompanije (ovi kandidati treba da se jave najkasnije do srede 23.11.2016. na e-mail adresu ili kontakt telefon).

Početak CCNA Security kursa, za nove grupe polaznika planiran je za petak 25.11.2016. godine. Završetak kursa predviđen je za 17.02.2017. godine. Ukupna cena CCNA Security kursa iznosi 54.000 dinara (u navedenu cenu je uračunat iznos od 20% PDV-a). Studenti Elektrotehničkog fakulteta dobijaju poseban popust, ukupna cena CCNA Security kursa za njih je 38.400 dinara (u navedenu cenu je uračunat iznos od 20% PDV-a). Prijavljivanje treba da se obavi popunjavanjem prijave preko sajta (Prijava). Organizatori zadržavaju pravo promene cena u slučaju značajnijih promena na tržištu.

Početak CCNP kursa, za novu grupu polaznika planiran je za ponedeljak 05.12.2016. godine. CCNP kurs se sastoji od 3 kursa-semestra: (1) CCNP SWITCH: Implementing IP Switching, (2) CCNP ROUTE: Implementing IP Routing i (3) CCNP TSHOOT: Maintaining and Troubleshooting IP Networks. Završetak kompletnog kursa predviđen je za 24.11.2017. godine.

Ukupna cena jednog CCNP kursa-semestra iznosi 60.000 dinara (u navedenu cenu je uračunat iznos od 20% PDV-a). Studenti Elektrotehničkog fakulteta dobijaju poseban popust, ukupna cena jednog CCNP semestra za njih iznosi 45.000 dinara (u navedenu cenu je uračunat iznos od 20% PDV-a). Prijavljivanje treba da se obavi popunjavanjem prijave preko web sajta (Prijava). Organizatori zadržavaju pravo promene cena u slučaju značajnijih promena na tržištu.

Dodatne informacije mogu se na zahtev dobiti e-mailom (cisco.akademija@etf.rs) ili telefonom na brojeve 011-3218435 i 065-3218435, kao i putem web sajta (cisco.akademija.etf.rs).