Preliminarni izveštaj izborne komisije na studentskim izborima

Komisija u sastavu: Kristina Josifović, Tatjana Toroman, Petar Radovanović i Uroš Kukić je jednoglasno zaključila da su izbori bili regularni sa sledećim ishodom:

Na izbore je izašlo 114 studenata.

Na izborima za Studentski parlament Elektrotehničkog fakulteta učestvovala je jedna lista pod nazivom: “Lista za SPETF” i osvojila 111 glasova. Broj nevažećih glasova je 3. Listu čini 20 članova.

Na izborima za Studentski parlament Univerziteta u Beogradu učestvovala su dva kandidata i osvojila sledeći broj glasova:

1. Dušan Lazović: 91 glas
  2. Aleksandra Milošević: 91 glas

Broj nevažećih glasova je 4.

Na konkurs za Studenta prodekana je prijavljen samo jedan kandidat Miodrag Janković i na osnovu člana 14. Pravilnika o predlaganju i pravima i obavezama studenta prodekana Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu će biti prosleđen Savetu Fakulteta na usvajanje.

U Beogradu, 08.04.2016.