POSETA KOMPANIJI - ITekako

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu organizuje posetu kompaniji ITekako, u četvrtak, 19.11.2015. godine. ITekako je firma u razvoju koja posluje 10 godina proizvodeći softverska rešenja za klijente širom sveta, konstantno proširujući svoj tim kompetentnim i talentovanim inženjerima. Stoga, poseta je namenjena studentima završnih godina i diplomiranim studentima Elektrotehničkog, Matematičkog i Fakulteta organizacionih nauka, zainteresovanima za oblast informacionih tehnologija. U neposrednom kontaktu sa zaposlenima, posetioci će moći da saznaju kako je raditi u ovakvoj firmi, koji su izazovi zaposlenih na različitim projektima, kao i koje kompetencije su potrebne za priključivanje ovakvom timu.

Zbog ograničenog broja mesta, broj učesnika je ograničen. Prijavljivanje se obavlja popunjavanjem formulara http://goo.gl/forms/QFyMs0L7nL

O statusu prijave kandidati će biti obavešteni putem telefona ili elektronske pošte.