Međunarodne letnje škole transfer tehnologije i znanja

Centar za transfer tehnologije Univerziteta u Beogradu ima zadovoljstvo da Vas obavesti o organizaciji

MEĐUNARODNE LETNJE ŠKOLE TRANSFER TEHNOLOGIJE I ZNANJA

Međunarodnu letnju školu transfera tehnologije i znanja organizuje Centar za transfer tehnologije Univerziteta u Beogradu u saradnji sa European Commission Joint Research Center i Zavodom za intelektualnu svojinu Republike Srbije.

Oblasti koje će biti pokrivene su:

• Transfer tehnologije i procena vrednosti tehnologije,
  • Intelektualna svojina i pisanje patenata,
  • Marketing i pregovaranje
  • Licenciranje tehnologije i spin-out

Međunarodna letnja škola će se održati u periodu od 17. do 24. septembra 2014. godine u Beogradu, u svečanoj sali Rektorata Univerziteta u Beogradu, kao i u sali hotela Queen’s Astoria Design Hotel.

Broj polaznika je ograničen.

Krajnji rok za prijavu je 25. avgust 2014. godine, do kada jepotrebno dostaviti CV i motivaciono pismo na engleskom jeziku, na elektronsku poštu ctt@rect.bg.ac.rs.

Odabrani kandidati će moći da prisustvuju radionicama bez plaćanja kotizacije. Biće im obezbeđen ručak , kafe pauze kao i dva događaja na kojima će imati priliku da se bolje upoznaju sa kolegama iz zemlje i inostranstva, kao i da razmene korisna iskustva iz dosadašnje prakse.

Putni troškovi, troškovi smeštaja i dnevnice nisu pokriveni od strane organizatora događaja.

Svi kandidati će biti obavešteni o rezultatima selekcije putem elektronske pošte do 05.septembra 2014. godine.

Za sve dodatne informacije ili pitanja možete se obratiti timu Centra za transfer tehnologije:

Centar za transfer tehnologije, Univerzitet u Beogradu
Tel: +381 11 32 07 496