Training camp Windows Server 2012 R2

Microsoft trening centar Računskog centra Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu organizuje jednodnevni trening na temu novosti koje donosi Windows Server 2012 R2.

Datum održavanja treninga: 24.01.2014. od 9 do 16:30 sati.

Lokacija: Računski centar ETF Beograd, Bulevar kralja Aleksandra 73, Microsoft učionica

Predavači: Damir Dizdarević i Predrag Jelesijević

Kratka biografija predavača:

Damir Dizdarević je dugogodišnji predavač i autor oficijelnih Microsoft kurseva za Windows Server i Exchange Server. Radio je i kao autor ovog kursa. U Srbiji je poznat sa konferencije Sinergija na kojoj već godinama biva proglašen za najboljeg predavača. Radi kao menadžer edukacionog centra i predavač u kompaniji Logosoft d.o.o. Sarajevo. Piše blog na http://dizdarevic.ba/ddamirblog.

Predrag Jelesijević radi u Računskom centru Elektrotehničkog fakulteta u Beogradu na poziciji sistem administratora. Bavi se prvenstveno Microsoft tehnologijama. Predavač je u Microsoft akademiji Elektrotehničkog fakulteta.

Tema:

First Look Clinic & Hands on Lab “What’s New in Windows Server 2012 R2”

Sadržaj treninga:

Ovaj trening sa hands-on vežbama fokusiran je prvenstveno na novosti koje donosi Windows Server 2012 R2 u odnosu na prethodne verzije. Namenjen je onima koji već imaju iskustva sa ranijim verzijama Windows Servera kao i svima koje interesuju najnovije tehnologije. Oblasti koje se obrađuju na treningu su:

• What Is New in AD DS of Windows Server 2012 R2?
  • What Is New in the Server Management in Windows Server 2012 R2?
  • What Is New in High Availability Management in Windows Server 2012 R2?
  • What Is New in Storage in Windows Server 2012 R2?
  • Network Services Enhancements in Windows Server 2012 R2
  • IPAM Enhancements in Windows Server 2012 R2
  • Virtual Machine Enhancements
  • Storage Enhancements in Hyper-V
  • Hyper-V Networking Improvements
  • Hyper-V Availability Improvements

Trening se izvodi po sistemu jedan polaznik - jedan računar.

Cena treninga je 100 evra u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate.

Prijavu možete poslati na prijava@itacademy.etf.rs

Kontakt osoba Marina Stojanović. Broj mesta je ograničen.

Napomena:

Polaznicima treninga je omogućeno da polažu MTA ispit nakon završetka treninga po ceni od 30 evra po ispitu.

PDV nije uračunat u cenu.