Interaktivno predavanje: Šta očekuje generaciju Y?

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu vas poziva na interaktivno predavanje pod nazivom “Šta očekuje generaciju Y?” koje će se održati u sredu, 18. decembra 2013. godine u  Svečanoj sali Rektorata Univerziteta u Beogradu (Studentski trg 1) sa početkom u 14 časova.

Dođite i saznajte:

• Ko su pripadnici generacije Y,
  • Koja su njihova očekivanja od budućnosti,
  • Šta je to crowdsourcing i kako se sve može primenjivati,
  • Kako izgleda radno okruženje budućnosti.

Izraz "Generacija Y" opisuje mlade koji žele manje prekovremenog rada, više slobodnog vremena. Oni žele posao koji vole, dobru platu i uza sve to još puno slobodnog vremena.

Radionicu će voditi Maja Jovanović, Employer Branding Officer u sektoru ljudskih resursa Coca-Cola Hellenic kompanije od februara 2013. godine. Maja je diplomirala na Ekonomskom fakultetu Univerziteta u Beogradu gde trenutno pohađa master studije.

Prijavite se popunjavanjem upitnika na linku: http://goo.gl/EHhYic , najkasnije do 16. decembra u ponoć.