Poziv na otkrivanje javnog solarnog punjača - „Strawberry Drvo“ u gradu Beogradu

Deo Sunca u tvom džepu!

subota, 15. oktobar u 12 časova

plato ispred Opštine Zvezdara
(Bulevar kralja Aleksandra 77a)

Drage kolege i prijatelji,

Pozivamo Vas da zajedno posadimo još jedno "Strawberry Drvo", javni solarni punjač za mobilne uređaje. Na ovaj način, korisnici mobilnih telefona, muzičkih plejera, tablet računara i digitalnih fotoaparata moći će da dopune svoje baterije i na taj način skrenu pažnju na važnost korišćenja obnovljivih izvora energije.

Pridružite nam se u subotu, 15. oktobra 2011. u podne na platou ispred Opštine Zvezdara (Bulevar kralja Aleksandra 77).

Strawberry Drvo“, svečano će „zasaditi“:

• Miloš Milisavljević, direktor kompanije “Strawberry energy”,
  • Branko Radujko, generalni direktor Telekoma Srbija i
  • Dejan Vasović, gradski arhitekta.

Broj mesta nije ograničen.

Dođite da zajedno učinimo Beograd boljim!

Više informacija na Facebook stranici događaja.

Strawberry energy

www.senergy.rs

U mladoj kompaniji „Strawberry energy“ radi i pet studenata Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Beogradu. Kompanija se bavi istraživanjem i razvojem na polju obnovljivih izvora energije, kao i edukacijom i promocijom ideje zelenih tehnologija.