Konačna rang lista za upis na master studije 2011/12

Objavljujemo:

O B A V E Š T E Nj E
o upisu na prvu godinu master akademskih studija  za školsku 2011/2012.godinu – konačna rang lista

Objavljujemo konačnu rang listu kandidata za upis na master akademske studije za školsku 2011/12. godinu. Kandidati, koji ispunjavaju uslove za upis, od rednog broja 1 do 350 na rang listi, finansiraće se iz budžeta, a ostali kandidati sa rang liste, ispod ranga 350, se sami finansiraju.

Upis, za kandidate koji su stekli pravo upisa na teret budžeta, zaključno sa rangom 350,  obaviće se 29. i 30.septembra i 3.i 4. oktobra 2011. godine, u terminu od 11 do 15 časova u Studentskom odseku. Kandidati koji se nalaze ispod 350 mesta mogu se upisati u statusu samofinansiranja u istim terminima, ili mogu sačekati sa upisom do 17. oktobra 2011. godine zbog eventualnog pomeranja budžetske crte. Kandidati sa liste, koji još uvek nisu diplomirali, moraju diplomirati i upisati se najkasnije  do 15. oktobra 2011. godine, kada će biti završen prvi upisni rok.   Za upražnjena i preostala mesta raspisaće se novi konkurs koji će trajati od 18. do 20.oktobra 2011. godine. Na tom konkursu mogu konkurisati samo studenti koji su diplomirali i nisu bili upisani na master akademske studije na Elektrotehničkom fakultetu u Beogradu.

17.10.2011. godine je upis preostalih budžetskih  i samofinansirajućih mesta po rang listi.  Svi zainteresovani kandidati moraju biti prisutni u 11 časova u Studentskom odseku, zbog eventualne prozivke po rang listi.

Pored overenih fotokopija dokumenata (uverenja o diplomiranju, uverenja o položenim ispitima, izvod iz matične knjige rođenih) koje su predali prilikom prijave, za upis je potrebno:

• dva popunjena prijavna lista (obrazac ŠV-20)
  • dve fotografije formata 3,5 h 4,5 cm
  • priznanica o uplaćenoj nadoknadi za Univerzitet u visini od 100  dinara na žiro račun Elektrotehničkog fakulteta broj
    840-1438666-48, model 97, poziv na broj 80200,  svrha uplate „za Univerzitet“
  • indeks se dobija na upisu

Pri upisu obavezno je predati popunjen PLAN STUDIJA (preuzeti formular), gde student prijavljuje  izborne predmete (ukupno 5 predmeta), na osnovu pravila „3 + 2“, gde su najmanje 3 predmeta obavezno iz A grupe predmeta upisanog modula. Preostala 2 predmeta mogu biti predmeti A ili B grupe upisanog modula, ili predmeti nekog drugog modula. Jedan  predmet iz grupe B može se zameniti sa dva predmeta iz grupe opšteobrazovnih predmeta.