PRIJAVA IZBORNIH PREDMETA

Studenti upisani 2009/10. godine prvi put u I godinu treba da prijave izborne predmete iz 2. semestra preko računara od 4. do 11. februara 2010. godine.

Da bi se predmet držao treba da bude prijavljeno 30 studenata. Studenti koji su izabrali predmet gde je manje studenata prijavljeno u obavezi su da 12. februara 2010. godine, izaberu drugi predmet.

Studenti koji planiraju da upišu Odsek za računarsku tehniku i informatiku, moraju da prijave predmet OSNOVI RAČUNARSKE TEHNIKE, a ne Fiziku 2 !

Studenti upisani 2009/10. godine prvi put u II, III i IV godinu treba da prijave izborne predmete iz letnjeg semestra od 4. do 11. februara 2010. godine.

Da bi se predmet držao treba da bude prijavljeno 20 studenata po predmetu na II godini, 10 studenata na III godini i 5 studenata na IV godini. Studenti koji su izabrali predmet gde je manje studenata prijavljeno u obavezi su da 12. februara 2010. godine, izaberu drugi predmet .

Studenti upisani prvi put i ponovo u I godinu školske 2009/10. godine na DIPLOMSKE AKADEMSKE STUDIJE – MASTER, kao i studenti OSNOVNIH STUDIJA KOJI SU UPISANI U PONOVLJENU GODINU, a žele da promene izborne predmete iz letnjeg semestra, TREBA DA PODNESU MOLBU STUDENTSKOM ODSEKU OD 4. do 11. FEBRUARA 2010. godine.

STUDENTI KOJI IZ OPRAVDANIH RAZLOGA NE MOGU DA PRIJAVE IZBORNE PREDMETE PREKO RAČUNARA, MORAJU U VREME PRIJAVE DA SE JAVE STUDENTSKOM ODSEKU.