Rezultati konkursa Najbolji diplomski rad

Odlukom UOF BAFA sa sastanka održanog 30.09.2009. godine imenovana je Konkursna komisija (žiri) za dodelu nagrade za najbolji diplomski rad u sastavu : Predrag Pejović (predsednik), Aleksandar Nešković, Petar Matavulj, Željko Đurović, Slobodan Vukosavić, Boško Nikolić i Branko Kolundžija.

U predviđenom roku prijavilo se 15 kandidata.

Na sastanku Komisije održanom 1.12.2009. godine, jednoglasno je doneta sledeća odluka:

1. Za najbolji diplomski rad je izabran diplomski rad Nikole Prodanovića, 158/05 (rukovodilac izrade rada dr Vitomir Milanović¸ redovni profesor)

2. Za drugonagrađeni rad je izabran diplomski rad Daria Jeremića, 81/05 (rukovodilac irukovodilac izrade rada dr Branko Kolundžija, redovni profesor)

3. Treću nagradu ravnopravno dele kandidati Miloš Kostić 40/05 (rukovodilac izrade rada dr Dejan Popović, redovni profesor) i Lazar Vurdelja 367/05 (rukovodilac izrade rada dr Predrag Pejović, redovni profesor).

Nagrađenim studentima nagrade će biti uručene na Balu Elektrotehničkog fakulteta u nedelju 27.12.2009. godine u svečanoj sali Građevinskog fakulteta sa početkom u 20 časova.