Odluka o dodeljivanju nagrada

Stručni žiri sastavljen od nastavnika i saradnika Fakulteta je pregledao prijave na Konkurs za najbolji diplomski rad u periodu 1. oktobar 2007. godine - 1. decembar 2008. godine na Elektrotehničkom fakultetu Univerziteta u Beogradu koji je raspisala BAFA Beograd na inicijativu BAFA S.A.D. za koji je nagrade obezbedila BAFA S.A.D: (3 nagrade) i BAFA Beograd (1 nagrada).

Posle detaljnog pregleda i konsultacija žiri je doneo jednoglasnu odluku:

PRVA NAGRADA – 7 dana boravka u SAD sa plaćenim putem i boravkom

Aleksandar Bojarov
Mentor Dr. Zoran Lj. Petrović
Tema: Simulacija kinetike radiofrekventne kapacitivno spregnute plazme

TRI DRUGE NAGRADE u iznosu od 500 USD

Igor Anđelković,
Mentor: Dr. Dragan Bojić
Tema: Heuristika zasnovana na pokrivenosti bazičnih blokova za alate za proveru modela
(Nagrada BAFA U.S.A.)

Marko Carević
Mentor: Dr. Aleksadra Smiljanić
Tema: FPGA implementacija funkcije segmentacije/desegmentacije za različite klase saobraćaja
(Nagrada BAFA U.S.A.)

Bratislav Svetozarević,
Mentor: Dr. Trajko Petrović
Tema: Modeliranje i projektovanje nelinearnih zakona upravljanja multivarijabilnim sistemom magnetne levitacije
(Nagrada BAFA Beograd)

Prigodne diplome koje su dodeljene studentima se nalaze u prilogu ovog dokumenta.

Predsednik Konkursne Komisije
Dejan Popović