JobFair 08 – Kreiraj svoju budućnost

Sajam poslova za studente i diplomce tehničko–tehnoloških fakulteta
3. i 4. novembar 2008. godine, Zgrada tehničkih fakulteta, Bulevar kralja Aleksandra 73

Četvrti sajam poslova za studente i diplomce tehničko-tehnoloških fakulteta "JobFair 08 - Kreiraj svoju budućnost!" održaće se 3. i 4. novembra 2008. godine u zgradi tehničkih fakulteta, kod Vukovog spomenika. Organizatori ovog događaja su Udruženje studenata elektrotehnike Evrope - EESTEC Beograd i Udruženje studenata tehnike Evrope - BEST Beograd.

Cilj događaja je da pomogne sadašnjim i budućim mladim inženjerima da dođu do željenog posla ili prilike za stručno usavršavanje u nekoj od kompanija koje uspešno posluju u Srbiji. Studenti mogu da ostave svoje podatke (CV) direktno predstavnicima kompanija tokom trajanja Sajma ili u elektronskoj bazi biografija koja će biti dostupna na sajtu www.jobfair.rs do 15. novembra.

Povezujući studente sa kompanijama u Srbiji, "JobFair 08 - Kreiraj svoju budućnost!" aktivno pomaže u sprečavanju odlaska mladih stručnjaka u inostranstvo i direktno doprinosi smanjenju nezaposlenosti među mladima.

Ove godine posetioce očekuju predstavnici preko 50 kompanija, dve tribine: "Danas master, sutra???" i "Prakse – put u budućnost", simulacija razgovora za posao, predavanja na temu pisanja CV-ja i ponašanja tokom intervjua, jednočasovne prezentacije kompanija, "Mozzart programerski turnir".

Značaj projekta "JobFair 08 - Kreiraj svoju budućnost!" prepoznali su i podržali Univerzitet u Beogradu i rektor prof. dr Branko Kovačević, kao i dekani svih deset tehničkih i tehnoloških fakulteta BU. Prijatelji projekta su: Univerzitet u Beogradu i svi tehničko-tehniločki fakulteti, Telenor fondacija, Nacionalna služba za zapošljavanje, Beo Expo system, Bovan consulting, Infostud i Centar za obrazovne politike.

Za više informacija posetite http://www.jobfair.rs.

Kontakt za medije:

Dražen Drašković
Koordinator za odnose sa javnošću
drazen.draskovic@eestec.etf.bg.ac.rs

JobFair 08 – Kreiraj svoju budućnost

Sajam poslova za studente i diplomce tehničko–tehnoloških fakulteta

Za više informacija posetite http://www.jobfair.rs.

Kontakt za medije:

Dražen Drašković