Obaveštenje za studente koji su prešli na novi nastavni plan

STUDENTI KOJI SU PREŠLI NA NOVI NASTAVNI PLAN I PROGRAM A POLOŽU ZAOSTALE ISPITE IZ 1., 2. i 3. GODINE TREBA DA POGLEDAJU REŠENJA NA TABLI br. 28 KAKO BI ZNALI ŠTA POLAŽU.

PRI PRIJAVI ISPITA OBAVEZNO TREBA POGLEDATI ŠIFRU PREDMETA DA BI ZNALI NA KOM ODSEKU POLAŽU JER ĆE I SPISKOVI ZA POLAGANJE BITI NA TABLI ODSEKA NA KOME JE PREDMET (npr. Studenti Odseka za telekomunikacije Statut 0005 ako polažu Elektroniku 1 sa 2. godine, unet im je predmet OS2EE i spisak za polaganje će biti na tabli 2. godine – Odsek za signale i sisteme).

STUDENTI 1., 2., 3. i 4. GODINE KOJI SU POLOŽILI ISPITE I PRAKTIKUME PREKO KOLOKVIJUMA TREBA DA PRIJAVE ISPITE U JANUARSKOM ROKU DA BI IM SE UNELE OCENE.

OVO JE NAROČITO VAŽNO ZA STUDENTE 1. GODINE JER SE ISPITI MNOŽE KOEFICIJENTIMA I TO:

PRVI ROK (TO JE JANUAR) KOEFICIJENT JE 1,2, SLEDEĆI JE 1,1, PA 1,0... A PRI IZBORU ODSEKA JE TO VEOMA VAŽNO – npr. ocena 6 u januaru je 7,2 a u oktobru je 4,8 i to je samo za rangiranje po odsecima.

STUDENTI PRVE GODINE OBAVEZNO TREBA DA PRIJAVE ISPITE KOJE ĆE POLAGATI U JANUARSKOM ROKU. ISTI ISPIT MOĆI ĆE DA SE POLAŽE NAJVIŠE TRI PUTA ZAKLJUČNO SA OKTOBARSKIM ROKOM. (broje se izlasci na ispit, a ne prijave)!

STUDENTIMA KOJI NISU OBAVILI LABORATORIJSKE VEŽBE BIĆE OBRISANI ISPITI.

POGLEDAJTE „PROMENA GRUPE“ DA BI PRIJAVILI ENGLESKI JEZIK.

STUDENTSKI ODSEK NEĆE RADITI OD 1.1.2007. DO 8.1.2007. GODINE, TE VAS PODSEĆAMO DA NA VREME IZMIRITE OBAVEZE OKO PRIJAVE ISPITA (uplata školarine, ukoliko neki ispit nedostaje i sl.)

PRIJAVA ISPITA JE OD 18.12.2006. do 9.1.2007. GODINE.

KAŠNJENJE PRIJAVE ISPITA SE PLAĆA!

Beograd, 13.12.2006. god. Iz Studentskog odseka