Neradni dani za Novogodišnje i Božićne praznike

Na osnovu člana 57. zakona o radu ("Službeni glasnik RS", broj: 24/05 i 61/05) i člana 4. Pojedinačnog kolektivnog ugovora Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Beogradu, donosim sledeću

Odluku

1. Zaposleni na Elektrotehničkom fakultetu u Beogradu neće raditi 29. decembra 2006. godine, 03.-08. januara 2007. godine, a radiće u 2007. godini prema potrebama Fakulteta, s tim da ukupno radno vreme zaposlenih ne bude kraće od zakonom utvrđenog punog radnog vremena.
  2. Nastava na Fakultetu odvijaće se prema usvojenom kalendaru nastave za školsku 2006/7. godinu (29. decembra i 8. januara će se održati nastava.)
  3. Ova odluka doneta je u skladu sa Odlukom br. 612-2579 Univerziteta u Beogradu.
  4. Ovu odluku objaviti na sajtu fakulteta.

Obrazloženje

Zbog organizacije rada na Fakultetu i racionalnijeg korišćenja radnog vremena, odlučeno je kao u dispozitivu ove odluke.

V.D.Dekana
Elektrotehničkog fakulteta