Bal ETF-a

Poštovane kolege,

Čast nam je da Vas pozovemo na tradicionalni donatorski bal koji organizuje Elektrotehnički fakultet Univerziteta u Beogradu u saradnji sa udruženjem bivših studenata i prijatelja Elektrotehničkog fakulteta BAFA.

Bal će biti održan u utorak, 26.12.2006. godine u 21 čas u svečanoj sali na prvom spratu na Elektrotehničkom fakultetu, Bulevar kralja Aleksandra 73, uz prisustvo profesora i studenata ETF-a, predstavnika medija, uglednih gostiju iz uspešnih kompanija i prijatelja našeg Fakulteta.

Ulaznica za ovaj bal je Vaša dobra volja, želja za druženjem i ljubav prema ETF-u!

Filantropski nastrojeni gosti će biti u prilici da daju novčane priloge i time sebi obezbede jedinstvenu uspomenu na ovaj tradicionalni događaj.

Pokrovitelj Bala je preduzeće "Telekom Srbija" a.d.

Prof. dr Branko Kovačević, rektor Univerziteta u Beogradu
Prof. dr Miroslav Dukić, predsednik Saveta ETF-a u Beogradu