Otkazan ovogodišnji Infoteh na Jahorini

Simpozijum Infoteh koji organizuje Elektrotehnički fakultet Univerziteta u Srpskom Sarajevu ove godine neće se održati zbog nedostatka sredstava. Takođe, odlučeno je da se od sledeće godine Infoteh - Jahorina održava svake druge godine. U prilogu prilažemo pismo Dekana ETF Srpsko Sarajevo:

Učesnicima simpozijuma Infoteh-Jahorina

Dragi prijatelji,
do posljednjeg trenutka smo pokušavali da obezbijedimo uslove za organizaciju ovogodišnjeg INFOTEH-a Jahorina 2004. Konačno moramo priznati da nismo uspjeli obezbijediti sve što je potrebno (sredstva, saglasnosti,...) za njegovu realizaciju.

Pošto Elektrotehnički fakultet u Banjaluci svake druge godine organizuje Simpozijum INDEL (industrijska elektronika) u nadležnim ministarstvima zauzet je stav da se ova dva simpozijuma rasporede tako da se održava jedan od njih godišnje.

Dogovoreno je da se ove godine održi Peti simpoziju INDEL 2004, a sljedeće INFOTEH Jahorina 2005.

Vijeće Elektrotehničkog fakulteta u Srpskom Sarajevu donijelo je odgovarajuće odluke kojim je ovaj dogovor ispoštovan.

Pauzu od godinu dana iskoristićemo da dobro pripremimo sljedeći Infoteh, obezbijedimo potrebna sredstva i napravimo sve što treba da bi se krajem marta 2005. ponovo sreli na Jahorini.

Računamo na Vaše razumijevanje!

Pozdravljamo Vas i radujemo se što ćemo Vas ponovo sresti na INFOTEH-u 2005.

S poštovanjem,
Dekan