Studenti bez granica

Vreme 01. mart 2024. 16:00
Predavač Aleksandar Milošević, Katarina Topalović
Mesto Amfiteatar 65

Pozivamo vas na tribinu pod nazivom "Studenti bez granica". Saznajte više o mobilnosti studenata i koje sve prilike postoje za studente i mlade za finansijski pristupačna putovanja i sticanje nezaboravnih internacionalnih iskustava. Bilo da želite da studirate semestar na nekom evropskom univerzitetu, radite stručnu praksu u inostranstvu, učestvujete na raznim internacionalnim projektima, volontirate i iskusite život u nekoj drugoj državi ili samo volite da putujete, ali mislite da ne možete da priuštite putovanja, ovo predavanje će vam dati smernice kako to možete ostvariti. Cilj predavanja je da da listu ideja i programa koji se nude studentima i mladima i da kroz lična i živopisna iskustva predavača ohrabri studente da se i sami oprobaju na nekima od njih.