Poziv studentima
Posetite Naučno tehnološki park Beograd - informišite se, umrežite i naučite osnove  „Lean startup” metodologije

Vreme 28. novembar 2023. 11:00

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata poziva studente  završne godine Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Beogradu da se prijave za posetu  Naučno-tehnološkom  parku  Beograd. Poseta  NTP-u Beograd realizovaće se  28. novembra sa početkom u 11.00 časova.

Ovo je zaista  jedinstvena prilika za saznate  iz prve ruke – sve o pokretanju sopstvenog biznisa i  razvoju karijere u oblasti inovacija.  Tokom jednog prepodneva  moći ćete da:

• obiđete prostorije ovog izuzetno modernog, opremljenog kompleksa  i prikupite neophodne i značajne informacije o resursima, opcijama, programima stručne podrške koje nudi Naučno tehnološki park Beograd
  • potražite savete od iskusnijih kolega ukoliko imate nedoumica oko pokretanja sopstvenog biznisa ili su Vam nedovoljno razjašnjeni mogući rizici i sve prednosti karijere u oblasti inovacija,
  • saznate sa kojim izazovima su se kompanije Novelic, Meter and Control, HDT , Charge&Go i Tehnomatik  susretale i da li  recept za uspeh možda leži u kombinaciji optimizma, entuzijazma i poznavanju tehnologije ili recept ima neke druge sastojke
  • upoznate zanimljive stručnjake i saznate više o njihovom karijernom putu, vizijama, proizvodima i uslugama koje razvijaju
  • naučite više o “Lean startup” metodologiji – jednom od osnovnih alata za analizu i razvoj poslovnih modela na radionici koju će održati Danka Gaev, predstavnik tima NTP-a zadužena za poslovni razvoj.
  • da upoznate kolege sa drugih fakulteta koji imaju slične nedoumice i ambicije i potencijalno se povežete da zajedno razvijete svoje ideje

  Prijavite se za posetu prateći ovaj link  https://bitly.ws/Z534

Ukupno trajanje posete je 4 sata, a za sve učesnike će biti organizovan prevoz. Rok za prijave je  22.11.2023. u ponoć.  Broj učesnika posete je ograničen. Svi prijavljeni dobiće obaveštenje o statusu svoje prijave do 27.11.2023.

  Program  posete partnerski realizuju Univerzitet u Beogradu – Univerzitetski centar za razvoj karijere i savetovanje studenata i Naučno tehnološki park  Beograd sa željom da se studenti u većoj meri upoznaju sa programima i aktivnostima namenjenih studentima i mladim istraživačima, steknu osnovna znanja o razvoju inovativnih biznisa kao i da stupe u direktan kontakt sa  kompanijama koje posluju u Naučno-tehnološkom parku Beograd.