Predstavljanje fakulteta srednjoškolcima: ETF u Studentskom kulturnom centru

Vreme 02. oktobar 2023. 18:00
Organizator Elektrotehnički fakultet
Mesto Studentski kulturni centar, mala sala na spratu

Elektrotehnički fakultet nastavlja saradnju sa Studentskim kulturnim centrom (SKC), gde ćemo i ove godine podržati program "Ciklus predstavljanja fakulteta".

Prvu prezentaciju za učenike završnih razreda srednjih škola održaćemo u beogradskom SKC, u ponedeljak, 2. oktobra 2023. godine, sa početkom u 18:00, u Maloj sali na spratu. SKC se nalazi na uglu ulica Kralja Milana i Resavske.

Elektrotehnički fakultet Univerziteta u Beogradu (ETF) upisaće novu generaciju studenata prve godine osnovnih akademskih studija na dva akreditovana studijska programa: Elektrotehnika i računarstvo (ER) i Softversko inženjerstvo (SI).

Osnovne informacije o fakultetu, upisu, načinu testiranja, i studiranju daće profesori, asistenti i studenti fakulteta, a svi zainteresovani kandidati moći će da postave i pitanja.