ParkUp! - letnji studentski kamp 2023.

Vreme 13. jul 2023. 10:00 - 18:00

Otvorene prijave za letnji studentski startap kamp ParkUP! u Naučno-tehnološkom parku Beograd.

Postani nova startap generacija!

NTP Beograd u saradnji sa Poslovno tehnološkim inkubatorom tehničkih fakulteta organizuje novi studentski startap kamp ParkUP! 2023 i poziva te da zakoračiš u nezaboravnu startap avanturu!

ParkUP! je višednevni program učenja, rada i druženja, namenjen studentima svih fakulteta (18-26 godina) koji žele da zakorače u startap svet, steknu znanja i veštine kako da kreiraju ideje/uoče probleme, formiraju tim i upoznaju se sa koracima u razvoju jednog uspešnog startapa.

Studentski startap kamp u NTP Beograd biće održan od 13. do 18. jula. 2023.

Prijave su otvorene do 28. juna na LINKU.

Za učešće je dovoljna otvorenost ka novim znanjima. Nije potrebno da studenti imaju oformljen tim ili poslovnu ideju – do nje će doći kroz dinamičan rad na kampu!

Predavanja i interaktivne radionice zasnovane su na Lean startup metodologiji, sa akcentom na definisanju problema i rešenja, profila i segmenta kupaca, konkurenciji, tržištu i biznis modelu.

Počev od 2018. godine, do sada je kroz ParkUP! o osnovama tehnološkog preduzetništva obučeno više od 500 studenata! Zakorači i ti u nezaboravnu startap avanturu!

Više informacija o ParkUP!-u pogledajte OVDE.

• /uploads/attachment/najava/505/ParkUP-2023-promo.jpg