Interfejs između ERP-a I E-commerce-a (Magento platforma) korićenjem ASP.NET MVC tehnologije

Vreme 16. maj 2019. 17:00
Predavač Ivan Đorđević, Milan Stojković, Jovana Terzić, Nikola Vojinović
Mesto Sala 310, Elektrotehnički fakultet

Apstrakt predavanja:

Opis kompanije NELT i IT sektora, razvoj i održavanje software-a u kompaniji,  prezentovanje projektnog zadatka za razmenu  podataka između ERP sistema i e-commerce platforme.

O kompaniji:

Nelt je jedna od vodećih kompanija u Srbiji  i regionu, na polju distribucije robe široke potrošnje duvanskih i farmaceutskih proizvoda, logističkih usluga i trade marketinga. Usmerena je na pružanje vrhunske usluge svojim kupcima i krajnjim potrošačima. Posluje od 1992 godine i trenutno ima oko 3.900 zaposlenih u 14 kompanija  na 11 tržišta u Evropi (Srbija, Bosna, Crna Gora, Makedonija i Albanija) i Afrika (Angola, Zambija, Mozambik, Zimbabve i Mlavi).