ENETEL Solutions radionica

Aleksandar Vićentić, Rukovodilac službe za razvoj softvera i sistem integracija
Mesto Amfiteatar 56, Elektrotehnički fakultet, Beograd

Apstrakt predavanja:

Uvodna reč: Kratka prezentacija o kompaniji, ko smo mi i čime se bavimo.

Prezentacija projekata: Cilj prezentacije je upoznavanje studenata sa konkretnim projektima u okviru službe za razvoj softvera i službe za razvoj softvera i sistem intergaciju. Kroz prezentacije i diskusiju studenti će se upoznati sa projektima, metodologijama i platformama na kojima radimo.

Dođite da se upoznamo i razmenimo iskustva.

O kompaniji:

Enetel Solutions je kompanija koja se bavi razvojem softverskih rešenja i sistem integracijam. Posedujemo dugogodišnje iskustvo u razvoju, implementaciji i integraciji softverskih rešenja, kao i u postavljanju i održavanju složenih informacionih sistema. Do sada smo razvili i isporučili veliki broj softverskih rešenja skrojenih po meri naših klijenata, a u ponudi kompanije su i sopstveni softverski proizvodi.

www.enetelsolutions.com

Brošura: