Prezentacija Autsorsing Centra Srbije (OCS)

Vreme 26. mart 2013. 13:00
Mesto Amfiteatar 56, Elektrotehničkog fakulteta

Ako želite da radite na izazovnim projektima i predstavite svoje veštine na pravi način najboljim srpskim kompanijama iskoristite ovu jedinstvenu mogućnost i saznajte kako doći do posla ili prakse. Tim Autsorsing Centra Srbija vas poziva na info prezentaciju!

Želite da radite na izazovnim internacionalnim projektima sa najboljim domaćim ICT, R&D i uslužnim kompanijama?

Da li ste spremni da svoje znanje i veštine unovčite na zahtevnim inovativnim autsorsing i R&D projektima?

Posetite www.ocs.rs i uverite se u mogućnosti koje pruža ova jedinstvena platforma kako domaćim i stranim kompanijama, tako i iskusnim stručnjacima i inženjerima iz različitih sektora, frilenserima i studentima različitih studija u potrazi za adekvatnim radnim pozicijama.

Tražene industrije i veštine:

IT, Telekomunikacije, Energetika, Elektronika/Embeded, Mašinstvo, Arhitektura, Građevina, Jezici i Project Management.

Web: www.ocs.rs, E-mail: info@ocs.rs

Projekat finansira Evropska komisija

Budite na oku najboljim domaćim autsorsing i shared services kompanijama.